Tom And Trading

Tom jest przedmiotem, że większość przedsiębiorców, zwłaszcza nowe, nie do rozpoznania. Jest to bardzo ważny czynnik w ruchu na rynku i kluczowym elementem wielu, jeśli nie większości wskaźników technicznych. Wielkość, liczba akcji, z partii lub tików obrocie w ciągu jednego dnia sesji, tydzień lub miesiąc, jest numerem jeden sposób identyfikowania, ile odsetek nie jest w aktywa. Im więcej objętości tym więcej odsetek i vice versa. Może być używana w wielu różnych sposobów, ale być może najbardziej przydatny jest narzędziem potwierdzenia. Przerwa powyżej http://www.opcjeonline.com/opteck/ oporu na wysokim poziomie głośności ma większe szanse powodzenia niż jednej objętości światła. Podobnie, długonogie Doji, która pojawia się w połączeniu z wysokiej głośności jest bardziej prawdopodobne, aby stać się punktem zwrotnym w rynku, niż ten, który pojawia się na niskim poziomie głośności. Tom jest również przydatny do prognozowania rynków. W poprzednim poście pisałem o sezonowości na rynku i jak to może wpływać na głośność. Jeśli wiesz, że nadchodzący sezon może mieć więcej lub mniej niż objętość można dostosować do własnych strategii.

Najbardziej podstawową formą wskaźnika wolumenu jest wolumin prosty. Proste objętość jest histogram, który pojawia się na dole lub poniżej większości wykresów i jest niczym więcej niż zliczania ile akcji, dużo lub tiki były notowane dla wybranych ustawień. To może wahać się z minuty na minutę przez całą drogę aż do danych miesięcznych z większością pakietów wykresów, te, które liczą się w każdym razie. Zastrzeżenie o to, aby wiedzieć, co iw jaki sposób wielkość obrotu jest liczona dla danego składnika aktywów. Rzeczy takie jak akcje, ETF i inne papiery wartościowe są sprzedawane w formie fizycznej choć elektronicznie więc możliwe jest liczenie rzeczywistej objętości. Podczas korzystania wskaźnik głośności zasobów, takich jak Amazon, Facebook i JP Morgan opcjeonline jest liczenie rzeczywistej liczby akcji znajdujących się w obrocie w danym dniu. W zależności od pakietu używasz i jak masz to ustawić głośność może być liczba akcji w obrocie podczas otwartej sesji lub obejmować akcji notowanych w przed i po sesji na rynku. Niektóre aktywa, takie jak surowce i kontrakty terminowe notowane są w partiach więc przy ocenie wykres tych cen objętość jest liczone w ten sposób. Dużo może wahać się od rzeczy, jak sto uncji złota do buszli kukurydzy, baryłek ropy lub bele bawełny. Teraz, jeśli chodzi o takie rzeczy jak forex, które są przedmiotem obrotu na okrągło w licznych formach nie jest zazwyczaj rzeczywista objętość, które mogą być śledzone.Niektóre platformy nie zawierają żadnych danych dotyczących tych aktywów, podczas gdy inni mogą liczyć go na podstawie kleszcza podczas gdy każdy kleszcz stanowi handel i jest liczony jako takie. Może to być przydatne, ale nie jest tak wiarygodne, jak rzeczywistej objętości.

Tom ma duży wpływ na kierunek rynku.

Jak korzystać z Volume jako wskaźnik

Obrót może być stosowany jako wskaźnik i spustem do obrotu. Najczęściej stosowane metody są szukać kolców wolumenu i zwiększa swoją objętość w miarę upływu czasu. Skok w tomie to po prostu dzień, w którym objętość jest znacznie wyższa niż w poprzednich dniach. Jest to spowodowane przez wiele różnych czynników, ale sygnalizować dzień, w którym przedsiębiorcy aktywnie kupna i sprzedaży danego składnika aktywów. Jeśli świeca lub bar utworzona jest uparty jeden to można powiedzieć, że duża ilość sprzedawców liczebnie małą liczbę kupujących i popchnął czytaj więcej ceny niższe. Tak samo jest w drugą stronę, zielony lub biały sygnały świeca, że duża liczba nabywców popchnął ceny w górę. Zazwyczaj przedsiębiorcy będą śledzić 30-dniową średnią kroczącą objętości i użyć jej jako filtr do obrotu. Tylko kolce, które mają 2, 3 lub X razy 30 dni średnia ruchoma objętości są zliczane. Tego rodzaju informacje są łatwo dostępne na większości stron internetowych, które utrzymują dane i informacje na giełdzie, takich jak CNBC.com, YahooFinance i MSN pieniądze, jeśli własną platformę lub pośrednik nie ma. Ta sama metoda może być stosowana w dłuższym okresie, a także ram. Jeśli średni dzienny wolumen był X dla ostatniego tygodnia, a następnie powoli przesuwa się do 1,5X a następnie 2X z czasem można mieć pewność, że większe zainteresowanie buduje w aktywa i zastosować tę wiedzę do swoich decyzjach handlowych.

Kilka myśli na objętość

Jestem fanem badań ilościowych i innych, które mają objętość pod uwagę. cena akcji może dać przyzwoity sygnał, ale jeśli na rynku nie jest za nim to ma o wiele mniejsze szanse powodzenia Korzystanie głośność jest doskonałym sposobem, aby pomóc określić dobre ruchy od zła. Jeszcze ważniejsze niż objętość, która ma miejsce w dniu sygnału jest objętością, co dzieje się w dniu następnym i następnym. Jeśli duża ilość kontynuuje wtedy można mieć pewność, że ruch będzie kontynuowany. I odwrotnie, jest to, że nie wszystkie aktywa lub nawet bardzo ważne platformy liczy objętość w ten sam sposób, więc ważne jest, aby zrozumieć, co się patrzy. Ponadto, wielkość, podobnie jak wszystkich wskaźników, nie jest nieomylny. Trzeba używać go wraz z innymi wskaźnikami, aby jak najlepiej wykorzystać to. Dodatkowo, istnieje wiele wspaniałych narzędzi, które używają głośności jako podstawa ich badań, takich jak głośność wskaźnik przepływu w użyciu, jak również.